Kullanım Şartları

GENEL BAKIŞ

 

Bu web sitesi Herbişi tarafından işletilmektedir. Site genelinde "biz", "biz" ve "bizim" terimleri Herbişi'ye atıf yapar. Herbişi, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul ettiğiniz koşuluyla bu siteden elde edilen tüm bilgi, araçlar ve hizmetleri de içeren kullanıcılara bu web sitesini sunmaktadır.

 

Sitemizi ziyaret ederek ve / veya bizden bir şey satın alarak, "Hizmet" 'e girer ve bu ek şartlar ve koşullar ve politikalar da dahil olmak üzere aşağıdaki hüküm ve koşullara ("Hizmet Şartları", "Şartlar"), bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız Burada referans olarak verilmiş ve / veya köprü yoluyla temin edilebilir. Bu Hizmet Şartları, tarayıcı, satıcılar, müşteriler, satıcılar ve / veya içeriğin katkıda bulunduğu kullanıcılar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

 

Web sitemize erişmeden veya kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Koşullarını dikkatle okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya bu sitelerin herhangi bir bölümünü kullanarak, bu Hizmet Şartları'nı kabul etmiş sayılırsınız. Bu sözleşmenin tüm şart ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmet kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul bu Hizmet Koşullarıyla açık bir şekilde sınırlıdır.

 

Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve / veya değişiklikler göndererek Hizmet Koşullarını herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliği gönderdikten sonra web sitesini kullanmaya devam etmek veya bunlara erişmek, bu değişikliklerin kabul edilmesini teşkil eder.

 

Mağazamız Shopify A.Ş.'de barındırılıyor. Bize, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu sağlıyorlar.

 

BÖLÜM 1 - ONLINE MAĞAZA KOŞULLARI

 

Bu Hizmet Şartları'nı kabul ederek, en azından bulunduğunuz eyalet veya ilde çoğunluk çağı yaşındayken veya eyalette veya ikamet bölgesinde çoğunluk yaşındaysanız ve bize izin vermiş olmanız durumunda, Minör bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin herhangi birinin bu siteyi kullanmasına izin verin.

Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya izinsiz amaçla kullanamazsınız veya Hizmetin kullanımında kendi yargı alanınızdaki herhangi bir kanunu (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın) ihlal edemezsiniz.

Herhangi solucan veya virüs veya zarar verici herhangi bir kod iletmemelisiniz.

Şartlardan herhangi birinin ihlal edilmesi veya ihlal edilmesi, Hizmetlerin derhal feshine neden olacaktır.

 

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR

 

Herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda, herkese hizmet reddetme hakkımız saklıdır.

İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli şebekeler üzerinden iletimler gerçekleştirebileceğini anlıyorsunuz; Ve (b) bağlantı şebekelerinin veya cihazların teknik gerekliliklerine uyum ve uyum gereksinimleri. Kredi kartı bilgileri ağlar üzerinden aktarım sırasında her zaman şifrelenir.

Hizmetin herhangi bir bölümünü çoğaltmamayı, kopyalamayacağınızı, satmamayacağını, satmamasını, satmamasını veya kullandığınızı, Hizmetin kullanımını veya Hizmetin sağlandığı herhangi bir kişiye veya Hizmetten yararlanmamamızı, tarafımızdan açık yazılı izni olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. .

Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak için verilmiştir ve bu Şartları sınırlamayacak veya başka şekilde etkilemeyecektir.

 

BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUK, TAM VE ZAMAN ZAMANI

 

Sitedeki bilgiler doğru, eksiksiz veya güncel değilse sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyal yalnızca genel bilgi içindir ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanlı bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermede tek dayanak olarak kullanılmamalı veya kullanılmamalıdır. Bu sitedeki malzemeye güvenmek kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu site bazı geçmiş bilgileri içerebilir. Tarihsel bilgiler mutlaka güncel değildir ve yalnızca referansınız için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini istediğiniz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Sitemizdeki değişiklikleri izlemek sizin sorumluluğunuzdadır.

 

BÖLÜM 4 - HİZMETE DEĞİŞİKLİK VE FİYATLAR

 

Ürünlerimiz için fiyatlarımız önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutuyoruz.

Hizmetin herhangi bir değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulması için sizden veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu değiliz.

 

BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (varsa)

 

Bazı ürünler veya hizmetler web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak müsait olabilir. Bu ürünler veya hizmetler, sınırlı miktarda olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade edilebilir veya değiştirilebilir.

Mağazamızda görünen ürünlerimizin renklerini ve görüntülerini olabildiğince doğru bir şekilde görüntülemek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengin görüntüsünün doğru olacağını garanti edemiyoruz.

Ürünlerimizin veya Hizmetlerin satışını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargıya sınırlama hakkımızı saklı tutarız, ancak mecburi değildir. Bu hakkı, vaka-vaka bazında uygulayabiliriz. Sunduğumuz herhangi bir ürünün veya hizmetin miktarını sınırlama hakkımızı saklı tutuyoruz. Ürünlerin tüm açıklamaları veya ürün fiyatlandırması, önceden bildirilmeksizin, yalnızca kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda kesme hakkımız saklıdır. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün ya da hizmet için yapılan herhangi bir teklif yasak olduğu yerde geçersizdir.

Tarafınızdan satın alınan ya da alınan herhangi bir ürün, hizmet, bilgi ya da diğer malzemelerin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını ya da Hizmetteki hataların düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

 

BÖLÜM 6 - FATURALANMA VE HESAP BİLGİSİNİN DOĞRULUĞU

 

Bize yerleştirdiğiniz herhangi bir talebi reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. Tek şahsi karar verme yetkimiz dahilinde, kişi başına, ev başına veya sipariş başına alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabının, aynı kredi kartının ve / veya aynı fatura ve / veya gönderim adresini kullanan siparişlerin verdiği siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmeniz durumunda, sipariş verildiği sırada sağlanan e-posta ve / veya fatura adresi / telefon numarası ile iletişime geçerek size haber vermeye çalışabiliriz. Tek yetkili kararımıza göre bayiler, bayiler veya distribütörler tarafından verilecek siparişleri sınırlandırma veya yasaklama hakkımızı saklı tutuyoruz.

 

Mağazamızda yapılan tüm alışverişler için geçerli, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini vermeyi kabul etmektesiniz. Hesabınızı ve e-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihlerinizi de içeren diğer bilgileri güncelleyerek işlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemizi kabul ediyorsunuz.

 

Ayrıntılı bilgi için lütfen İade Politikamızı inceleyin.

 

BÖLÜM 7 - OPSİYONEL ARAÇLAR

 

Üçüncü parti araçlara erişmenizi sağlayabiliriz; bunlar üzerinde denetim ya da girdi izlemiyoruz.

Herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay vermeden bu gibi araçlara "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu halde" erişebileceğimizi kabul ve beyan ediyorsunuz. İsteğe bağlı üçüncü parti araç kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili olarak hiçbir sorumluluğumuz bulunmayacaktır.

Sitedeki isteğe bağlı araçların kullanımı, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve araçların ilgili üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından sağlanan şartlarını bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmanız gerekir.

Gelecekte, web sitesi aracılığıyla (yeni araçların ve kaynakların serbest bırakılması da dahil olmak üzere) yeni hizmetler ve / veya özellikler sunabiliriz. Bu gibi yeni özellikler ve / veya hizmetler ayrıca bu Hizmet Koşullarına tabidir.

 

BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAF LİNKLERİ

 

Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürünler ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir.

Bu sitedeki üçüncü şahıs bağlantıları sizi, bizimle bağlantılı olmayan üçüncü şahıs web sitelerine yönlendiriyor olabilir. İçeriği veya doğruluğunu incelemek veya değerlendirmekle sorumlu değiliz ve herhangi bir üçüncü taraf materyali veya web sitesi veya üçüncü tarafların herhangi bir diğer materyali, ürün veya hizmetleri için herhangi bir yükümlülük üstlenmiyoruz ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Herhangi bir üçüncü taraf web siteleri ile bağlantılı olarak yapılan malların, hizmetlerin, kaynakların, içeriğin veya diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işlem başlatmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlerle ilgili şikayet, iddia, endişe veya sorular üçüncü şahıslara iletilmelidir.

 

BÖLÜM 9 - KULLANICI GÖRÜŞLERİ, GERİ BİLDİRİMİ VE DİĞER GÖNDERİLER

 

İsteğiniz üzerine, çevrimiçi, e-posta veya posta ile veya başka bir şekilde olursa olsun, belirli spesifik gönderimlerinizi (örneğin, yarışma kayıtları) gönderirsiniz ya da bizden herhangi bir talep almadıkça yaratıcı fikirler, öneri, öneriler, planlar veya diğer materyal gönderirsiniz (Toplu olarak 'yorumlar'), herhangi bir zamanda kısıtlama olmaksızın, herhangi bir ortamda bize ilettiğiniz yorumları kısıtlama, düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, tercüme etme ve başka şekilde kullanmamızı kabul edersiniz. Herhangi bir açıklama yapılmamak için bir yükümlülük altında değiliz (1). (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek; Veya (3) herhangi bir yoruma cevap vermek.

Şahsi karar verme yetkimiz dahilinde gördüğümüz herhangi bir içeriği yasadışı, saldırgan, tehditkar, hakaret içeren, hakaret içeren, pornografik, müstehcen veya rahatsız edici olan veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyet haklarını veya Hizmet Koşullarını ihlal etmekle yükümlü olamaz, izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur. .

Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceğini kabul ediyorsunuz. Yorumlarınızın hakaret içeren veya diğer yollarla yasa dışı, küfürlü veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya Hizmetin veya herhangi bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya diğer zararlı yazılım içerdiğini kabul etmiş sayılıyorsunuz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biri gibi davranıp davranamaz veya herhangi bir yorumun kaynağı olarak bizleri veya üçüncü partileri yanıltabilir. Yaptığınız yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizden veya herhangi bir üçüncü parti tarafından gönderilen herhangi bir yorum için sorumluluk kabul etmiyoruz ve hiçbir sorumluluk üstlenmiyoruz.

 

BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER

 

Mağazadaki kişisel bilgilerinizin gönderilmesi Gizlilik Politikamıza tabidir. Gizlilik Politikamızı görüntülemek için.

 

BÖLÜM 11 - HATALAR, YANLIŞLIKLAR VE BEYANLAR

 

Bazen sitemizde veya Hizmetimizde, ürün açıklamalarına, fiyatlandırmalarına, promosyonlarına, tekliflerine, ürün nakliye ücretlerine, nakliye sürelerine ve doluluk durumuna ilişkin olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Hizmette veya herhangi bir web sitesinde herhangi bir bilgide önceden haber verilmeksizin (siparişinizi gönderdikten sonra da dahil olmak üzere) herhangi bir zaman yanlış olduğunda, hataları, hataları veya ihlalleri düzeltme, bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız. .

Kanunların gerektirmesi dışında, fiyat bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, Hizmette veya ilgili bir web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek veya açıklamak zorunluluğu yoktur. Hizmette veya herhangi bir web sitesinde belirtilen belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi uygulanmadığında Hizmet'deki veya ilgili web sitelerindeki tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini belirtmek için alınmalıdır.

 

BÖLÜM 12 - YASAKLANMIŞ KULLANIM KULLANIMI

 

Hizmet Koşullarında belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanma yasağınız vardır: (a) herhangi bir yasadışı amaç için; (B) diğerlerini yasadışı eylemlerde bulunmak veya bunlara katılmak için talep etmek; (C) uluslararası, federal, eyalet veya eyalet yönetmeliklerini, kurallarını, kanunlarını veya yerel yasaları ihlal etmek; D) başkalarının fikri mülkiyet haklarını veya fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek; Cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnisite, ırk, yaş, ulusal köken veya sakatlık temelinde taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, incitmek, kötülemek, iftira altına almak, aşağılamak, gözdağı vermek veya ayrımcılık yapmak; (F) yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek; (G) Hizmeti veya ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya Internet'in işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılacak veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer kötü amaçlı kodları yüklemek veya göndermek; (H) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (I) spam, phish, pharm, bahane, örümcek, tarama veya kazıma; (J) müstehcen veya adaletsiz amaçlar için; Veya (k) Hizmetin veya ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunlardan kaçınmak. Yasaklanan kullanımların herhangi birinin ihlali nedeniyle Hizmet'in veya ilgili bir web sitesinin kullanımını sona erdirme hakkımızı saklı tutuyoruz.

 

BÖLÜM 13 - GARANTİLERİN REDDİ; SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

 

Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmez, temsil veya taahhütte bulunmazız.

Hizmet kullanımından elde edilen sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.

Hizmetin zaman zaman sınırsız olarak kaldırılabileceğini veya herhangi bir zamanda, size bildirimde bulunmaksızın hizmeti iptal edebileceğimizi kabul ediyorsunuz.

Hizmetinizi kullanmanızın veya kullanamamanızın yalnızca sizin tehlikeniz olduğuna açıkça katılıyorsunuz. Hizmet vasıtasıyla size sunulan hizmet ve ürünler ve hizmetler, herhangi bir temsili, garantisi veya herhangi bir koşul olmaksızın, 'kullanımda olduğu gibi' ve 'mevcut olduğu şekilde' sağlanan (bizim tarafımızdan açıkça belirtilmedikçe) Tüm örtülü garantiler veya ticarete elverişlilik, satılabilir nitelikler, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, unvan ve ihlali içermeyen tüm zımni garantileri de kapsar.

Hiçbir şekilde, herhangi bir yaralanma, kayıp, hasar veya herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, cezai, cezai, özel ya da doğrudan ya da dolaylı herhangi bir zarardan ötürü direktörlerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, bağlı şirketlerimiz, acentelerimiz, müteahhitlerimiz, stajyerlerimiz, Kısıtlanmış ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil olmak üzere), katı yükümlülük veya başka türlü herhangi bir nedenden kaynaklanmayan, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, kâr kaybı, kayıp kayıp, tasarruf kaybı, veri kaybı, değiştirme masrafları veya benzeri zararlar da dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Hizmeti kullanarak veya herhangi bir ürünü veya herhangi bir ürünü herhangi bir şekilde kullanma ile ilgili herhangi bir başka talebi (herhangi bir içeriğin herhangi bir hatası veya ihmali dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmaksızın) Hizmetin veya hizmet yoluyla gönderilen, iletilen veya başka şekilde sunulabilecek herhangi bir içeriğin (veya ürünün) kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasarın olasılığını bildirmekle yükümlüdür. Bazı eyaletlerde veya yargı bölgelerinde, bu tür eyaletlerde veya yargı bölgelerinde meydana gelen arızi hasarların sorumluluğunun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin verilmediğinden sorumluluk, kanunun izin verdiği azami ölçüde sınırlandırılacaktır.

 

BÖLÜM 14 - TAZMİNAT

 

Herbişi'yi ve ana, yan kuruluşlarımızı, bağlı kuruluşlarımızı, ortaklarımız, memurlarımızı, müdürleri, acenteleri, yüklenicileri, lisans verenlerini, servis sağlayıcılarını, taşeronlarını, tedarikçilerini, stajyerlerini ve çalışanlarını, makul olanları da içeren herhangi bir talep veya talebi zararsız olarak tazmin etmek, savunmak ve onlara zarar vermeyeceğinizi kabul edersiniz. Bu Hizmet Koşullarını ihlal etmesi veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir üçüncü tarafın veya referans yoluyla dahil ettiği belgelerden veya herhangi bir kanun veya üçüncü tarafın haklarını ihlal etmenizden kaynaklanan avukatlık ücretleri.

 

BÖLÜM 15 - AYRIMSIZLIK

 

Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edildiğinde, bu hüküm ilgili yasaların izin verdiği ölçüde geçerli hale getirilebilir ve uygulanamaz kısmı bu Hizmet Koşullarından koparılmış sayılır. Hizmet, böyle bir tespit diğer geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.

 

BÖLÜM 16 - FESİH

 

Feshi tarihinden önce tarafların yükümlülükleri ve yükümlülükleri, bu sözleşmenin feshinden sonra tüm amaçlar için geçerliliğini kaybedemez.

Bu Hizmet Şartları, sizin veya bizim tarafımızdan feshedilene kadar geçerlidir. Hizmet Koşullarını artık istemediğinizi ya da sitemizi kullanmayı bıraktığınızda bize bildirerek, bu Hizmet Koşullarını herhangi bir zamanda feshedebilirsiniz.

Tek kararımızda başarısız olursanız veya başarısız olduğunuzdan şüpheleniyorsak, işbu Hizmet Koşullarının herhangi bir dönemine veya hükmüne uymak için, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin feshedebiliriz ve vade yüzünden tüm masraflar için sorumluluk kabul edersiniz Fesih tarihi dahil olmak üzere; Ve / veya buna bağlı olarak Hizmetlerimize (veya herhangi bir bölümüne) erişmenizi engelleyebilir.

 

BÖLÜM 17 - TÜM ANLAŞMA

 

Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hak veya hükmünü kullanmamamız veya uygulamanızın başarısızlığı, bu tür bir hak veya hükmün feragatını teşkil etmez.

Bu Hizmet Koşullarını ve tarafımızca bu sitede veya Hizmetle ilgili olarak yayınlanan politikalar veya çalışma kuralları sizinle aramızdaki anlaşmayı ve anlaşmayı oluşturur ve Hizmet kullanımınızı düzenler, önceki veya eş zamanlı sözleşmeler, iletişim ve tekliflerin yerini alır. Sözlü veya yazılı olup, Siz ve bizim aramızda (Hizmet Şartlarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).

Bu Hizmet Koşullarının yorumlanmasında herhangi bir belirsizlik, taslak tarafa karşı yorumlanmayacaktır.

 

BÖLÜM 18 - YÖNETİM KANUNU

 

Bu Hizmet Şartları ve Size Hizmetler verdiğimiz ayrı sözleşmeler, Ulupınar Köyü Çıralı Mevki No: 92 Kemer Antalya TR 07980 tarafından yönetilir ve kanunlara göre yorumlanacaktır.

 

BÖLÜM 19 - HİZMET ŞARTLARINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

 

Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Sitemizin güncellemelerini ve değişikliklerini göndererek tamamen Hizmet Depolarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için web sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Koşullarında herhangi bir değişikliği yayınladıktan sonra web sitemize veya Hizmetimize devam etmeniz veya bunlara erişmeniz durumunda, bu değişiklikler kabul edilir.

 

BÖLÜM 20 - İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Hizmet Şartları ile ilgili sorular iletisim@herbisi.com.tr adresine gönderilmelidir.